|
Szczegóły Produktu:
|
| Podkreślić: | Procesor matrycy audio 16x16 DSP,Dante,sala konferencyjna |
||
|---|---|---|---|
W sprawieRNN1616 DSP Audio Processorjest profesjonalistą16x16 matryca DSPZ intuicyjnej architekturą programowania przeciągania i upuszczania, ta aplikacja jest przeznaczona dla nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych, pomieszczeń edukacyjnych, hoteli, centrów dowodzenia i komercyjnych systemów AV.sala konferencyjna DSPpozwala na szybkie ustawienie bez skomplikowanego przewodowania.
Zbudowany z zaawansowanymiProcesor audio AECTechnologia, adapcyjne filtry, algorytmy FIR i inteligentne sterowanie, zapewniają krystalicznie czysty odbiór głosu i stabilne wzmocnienie dźwięku.RS232, RS485, sterowanie UDP, co czyni go idealnym dla scentralizowanych systemów automatyki.
W przypadku podwójnego układu zapasowego na gorąco system automatycznie przełącza się na urządzenie w stanie gotowości w przypadku wykrycia awarii, zapewniając nieprzerwaną pracę.DSP audio w sali konferencyjnej,procesor matrycy audio, lub zintegrowanecyfrowy procesor sygnału audioRNN1616 zapewnia profesjonalne osiągi i łatwe wdrożenie.
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | RNN1616 |
| Procesor | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Kanały | 16 Wpływ / 16 Wyjście |
| Odpowiedź częstotliwości | 20 Hz ̇ 20 kHz |
| Wskaźnik pobierania próbek | 48 kHz |
| Głębokość bitów | 24bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Zakres dynamiczny | ≥113 dB |
| Moc fantomowa | 48 V |
| Protokół kontroli | RS232 / RS485 / UDP |
| Zwolnienie | Podwójne urządzenie "Hot Backup" |
| Rodzaj montażu | 1U Wspornik na stojak |
| Wymiary | 482 × 260 × 44 mm |
Szybka konfiguracja wizualna oszczędza czas inżynierii.
Wyraźne wzmocnienie mowy na konferencji.
Automatyczne przejście z błędu zapewnia niezawodność systemu.
Wspiera lokalne spotkania, hybrydowe spotkania i systemy BGM.
Sterowanie wieloma jednostkami DSP w jednej platformie oprogramowania.
16x16 DSP Matrix Sala konferencyjna DSP Audio Matrix Procesor
![]()
Osoba kontaktowa: Swing Jiang
Tel: 86-18617193360